pokaż statystyki według:
lp. imię nazwisko wydział ilosc
1. Koszałka Leszek Wydział Zarządzania i Informatyki 79
2. Jaworska Kazimiera Wydział Politologii 69
3. Deptuła Wiesław Wydział Administracji 29
4. Kobes Paweł Wydział Administracji 28
5. Jezioro Julian Wydział Administracji 26
6. Szulc Wita Wydział Humanistyczny 26
7. Skwarek Beata Wydział Humanistyczny 26
8. Zajączkowska Maria J. Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 21
9. Bujnowska Małgorzata Wydział Medyczny 20
10. Bernatek-Zaguła Izabela Wydział Administracji 18
11. Wojtaś Jan Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 18
12. Goldman Jarosław Wydział Medyczny 15
13. Safin Krzysztof Wydział Zarządzania i Informatyki 14
14. Dąbrowski Stanisław Wydział Politologii 13
15. Żółtańska Joanna Wydział Medyczny 13
16. Wałęga-Szych Danuta Wydział Medyczny 13
17. Kuśmierek Zbigniew Wydział Administracji 13
18. Rębowski Ryszard Wydział Zarządzania i Informatyki 12
19. Troszczyńska-Nakonieczna Wiesława Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 12
20. Babiuch Helena Wydział Administracji 12
21. Stefaniak Jerzy Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 11
22. Medyński Daniel Wydział Zarządzania i Informatyki 11
23. Szczepankiewicz-Battek Joanna Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 10
24. Domińska-Werbel Dorota Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 10
25. Kenc Joanna Wydział Zarządzania i Informatyki 10
26. Feja-Paszkiewicz Anna Wydział Administracji 10
27. Bielawska, Jolanta Wydział Medyczny 10
28. Sierpowska Iwona Wydział Administracji 9
29. Fras Janina Wydział Politologii 8
30. Banaszak Bogusław Wydział Administracji 8
31. Kos Agnieszka Wydział Administracji 8
32. Wysowska Aleksandra Wydział Medyczny 8
33. Pietkiewicz Jerzy Wydział Medyczny 8
34. Sępowicz-Buczko Katarzyna Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 7
35. Adamkiewicz Jan Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 7
36. Sobotkiewicz Dariusz Wydział Zarządzania i Informatyki 6
37. Płaskonka - Fietkowska, Janina Wydział Zarządzania i Informatyki 6
38. Kowal-Orczykowska Anna Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 6
39. Stechnij Tomasz Wydział Zarządzania i Informatyki 6
40. Kowalczyk Rafał Wydział Administracji 6
41. Sondel Grażyna Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 5
42. Kubów Adam Wydział Politologii 5
43. Ferens Andrzej Wydział Politologii 5
44. Supranowicz Renata Wydział Zarządzania i Informatyki 5
45. Lipniewicz Rafał Wydział Administracji 5
46. Selwat Karol Wydział Zarządzania i Informatyki 5
47. Wątorek Bogumiła Wydział Zarządzania i Informatyki 5
48. Szczepański Andrzej Pracownicy administracyjni 5
49. Dąbrowska Magdalena Wydział Zarządzania i Informatyki 5
50. Kaczmarczyk Barbara Wydział Administracji 5
51. Zaborski Stanisław Wydział Zarządzania i Informatyki 5
52. Łuczyński Romuald M. Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
53. Mitka Jacek Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
54. Wawrzak-Chodaczek Mirosława Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
55. Siarkiewicz Robert Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
56. Helios Joanna Wydział Administracji 4
57. Jedlecka Wioletta Wydział Administracji 4
58. Kurzyńska-Lipniewicz Agnieszka Wydział Administracji 4
59. Prus Janusz Wydział Zarządzania i Informatyki 4
60. Biegun Edward Wydział Administracji 4
61. Górecki Januariusz Wydział Zarządzania i Informatyki 4
62. Urbanek Arkadiusz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
63. Hübscher Kornelia Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 4
64. Siudak Przemysław Wydział Zarządzania i Informatyki 4
65. Stefaniak Dariusz Wydział Administracji 4
66. Gałowska Agnieszka Wydział Administracji 4
67. Banaszewska Anna Wydział Humanistyczny 4
68. Radkowska Jolanta Wydział Zarządzania i Informatyki 3
69. Radkowski Krzysztof Wydział Zarządzania i Informatyki 3
70. Żołyński Janusz Wydział Administracji 3
71. Kurzyński Marek Wydział Zarządzania i Informatyki 3
72. Izbiańska Irena Wydział Zarządzania i Informatyki 3
73. Puchała Edward Wydział Zarządzania i Informatyki 3
74. Woźniak Michał Wydział Zarządzania i Informatyki 3
75. Pazgan Jan Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 3
76. Błaszczyk-Szabat Agnioeszka Wydział Humanistyczny 3
77. Szydłowski Eugeniusz Wydział Administracji 3
78. Walewska Beata Wydział Administracji 3
79. Wiśniewski Bernard Wydział Administracji 3
80. Wnukowska Bogumiła Wydział Zarządzania i Informatyki 3
81. Budka Jan Wydział Zarządzania i Informatyki 3
82. Ochman Daniel Wydział Administracji 3
83. Niemiec Piotr Wydział Administracji 3
84. Jakubowska Luba Wydział Humanistyczny 3
85. Małyszczak Krzysztof Wydział Medyczny 3
86. Maciak Grażyna Wydział Administracji 3
87. Buczko Jerzy. Wydział Administracji 3
88. Cesarz Zbigniew Wydział Humanistyczny 3
89. Błacha Ryszard Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
90. Mazurski Krzysztof R. Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
91. Rabski Marek Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
92. Czerwiński Janusz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
93. Fąk Tadeusz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
94. Bulicz Agata Wydział Politologii 2
95. Kaczorowska Sylwia Wydział Administracji 2
96. Juchnowski Jerzy Wydział Politologii 2
97. Łozowski Leszek Wydział Zarządzania i Informatyki 2
98. Herbut Ryszard Wydział Politologii 2
99. Kopertyńska Maria Wanda Wydział Zarządzania i Informatyki 2
100. Macuga Paweł Wydział Zarządzania i Informatyki 2
101. Macuga Agnieszka Wydział Zarządzania i Informatyki 2
102. Łakomska Agnieszka Wydział Administracji 2
103. Choma-Moryl Krystyna Wydział Administracji 2
104. Semków Jerzy Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
105. Zielińska-Pękał Daria Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
106. Wędzina Dariusz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
107. Wróblewski Zbigniew Wydział Administracji 2
108. Jakubowska-Malicka Luba Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 2
109. Paszkiewicz Lilla Barbara Wydział Politologii 2
110. Nowakowska-Goldman Anna Wydział Medyczny 2
111. Kotapka Jan Wydział Administracji 2
112. Gnitecka Renata Wydział Zarządzania i Informatyki 2
113. Szetelnicki Wacław Wydział Administracji 2
114. Podoliński Tomasz Wydział Administracji 2
115. Karandashev yuri Wydział Humanistyczny 2
116. Senko Tatian Wydział Administracji 2
117. Burduk Anna Wydział Zarządzania i Informatyki 2
118. Bronkowska Monika Wydział Medyczny 2
119. Orzeł Dagmara Wydział Medyczny 2
120. Sebzda Tadeusz Wydział Medyczny 2
121. Urban Stanisław Wydział Zarządzania i Informatyki 2
122. Pobirehenko Nataliia Wydział Humanistyczny 2
123. Maćków Monika Wydział Medyczny 2
124. Klementowski Kazimierz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
125. Gramza Leszek Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
126. Dudek Adrianna Wydział Politologii 1
127. Łoś-Nowak Teresa Wydział Politologii 1
128. Kierzyk Tadeusz Wydział Administracji 1
129. Zarzeczny Józef Wydział Politologii 1
130. Kolbusza Krzysztof Wydział Zarządzania i Informatyki 1
131. Pogodzińska Ilona Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
132. Rosowicz-Kobiak Ewa Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
133. Alberska Małgorzata Wydział Politologii 1
134. Bator Kajetan Wydział Zarządzania i Informatyki 1
135. Moryl Janusz Wydział Administracji 1
136. Szalbierz Zdzisław Wydział Zarządzania i Informatyki 1
137. Czaja Stanisław Wydział Administracji 1
138. Kot Artur Wydział Zarządzania i Informatyki 1
139. Ryba Przebysław Wydział Zarządzania i Informatyki 1
140. Nowak Jan Pracownicy administracyjni 1
141. Boczar Michał Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
142. Podgórny Marek Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
143. Szczepankowska Józefa Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
144. Wiśniewski Edward Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
145. Schmahl Ludwig Wydział Administracji 1
146. Zespół projektu Wiedza - najlepszą inwestycją ze strony Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
147. Koczar Joanna Wydział Zarządzania i Informatyki 1
148. Omelan Lilia Wydział Politologii 1
149. Jasiak Bożena Wydział Zarządzania i Informatyki 1
150. Springer Beata Wydział Politologii 1
151. Zychowicz Andrzej Zbigniew Wydział Politologii 1
152. Skowroński Sławomir Wydział Politologii 1
153. Tomaszewski Mariusz Wydział Politologii 1
154. Dąbrowski Jacek Wydział Politologii 1
155. Adamkiewicz Anna Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
156. Więcławek Małgorzata Wydział Medyczny 1
157. Malkiewicz Leszek Wydział Medyczny 1
158. Domagała Józef Wydział Administracji 1
159. Chłopecki Tomasz Wydział Zarządzania i Informatyki 1
160. Bednarz Nadine Wydział Zarządzania i Informatyki 1
161. Urbanik Witold Wydział Zarządzania i Informatyki 1
162. Stefańska-Klar Renata Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
163. Mróz Tadeusz Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji 1
164. Stachula Adolf Wydział Administracji 1
165. Chamera Adam Pracownicy administracyjni 1
166. Walkowiak Władysław Wydział Administracji 1
167. Stuła Aleksander Wydział Medyczny 1
168. Pisarski Ryszard K. Wydział Humanistyczny 1
169. Jethon Zbigniew Wydział Medyczny 1
170. Lisowska Katarzyna Wydział Administracji 1
171. Zajchowska Sylwia Wydział Administracji 1
172. Szulc-Kurpaska Małgorzata Wydział Administracji 1
173. Górski Tomasz P. Wydział Administracji 1
174. Słupska-Kartaczowska Małgorzata Wydział Medyczny 1
175. Roszyk Piotr Wydział Zarządzania i Informatyki 1
176. Rudnicka Bożena Wydział Zarządzania i Informatyki 1
177. Grzybowski Arkadiusz Wydział Zarządzania i Informatyki 1
178. Burduk Rovert Wydział Zarządzania i Informatyki 1
179. Zagrobelny Jarosław Wydział Medyczny 1
180. Danilenko Ałła Wydział Medyczny 1
181. Myrna-Bekas Renata Wydział Medyczny 1
182. Olewiński Robert Wydział Medyczny 1
183. Michalczak Waldemar Wydział Medyczny 1
184. Buchla Małgorzata Wydział Administracji 1
185. Ładoński Wiesław Wydział Zarządzania i Informatyki 1
186. Kazimierowicz Marek Wydział Humanistyczny 1
187. Malinowski Zbigniew Wydział Medyczny 1
188. Mickiewicz Aleksander Wydział Medyczny 1
189. Syrycki Marek Wydział Medyczny 1
190. Borkowska Elżbieta Wydział Medyczny 1
191. Konieczny Jerzy Wydział Medyczny 1
192. Kuźmiński Adam Wydział Medyczny 1
193. Konieczny Grzegorz Wydział Medyczny 1
194. Zdrojewicz Zygmunt Wydział Medyczny 1
195. Antoniszyn Emil Wydział Zarządzania i Informatyki 1
196. Wierzbicka Monika Wydział Medyczny 1
197. Kurczyńska Aleksandra Wydział Medyczny 1
198. Jagiełło Zdzisław Wydział Humanistyczny 1

webmaster Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!